Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
ENG RU IT
Gdzie jesteś: Strona główna » Informacje » Wydarzenia » Konferencja w 80 rocznicę wydania "Miedzy Niemcami a Rosją" A. Bocheńskiego

Konferencja w 80 rocznicę wydania "Miedzy Niemcami a Rosją" A. Bocheńskiego

Dylematy polskiej myśli geopolitycznej na przestrzeni XX i XXI wieku.

Konferencja w 80 rocznicę wydania "Miedzy Niemcami a Rosją" A. Bocheńskiego

Studencko-Doktorancie Koło Naukowe Phronesis działające przy Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji z okazji 80 rocznicy wydania książki autorstwa Adolfa Bocheńskiego Między Niemcami a Rosją. Zamiarem organizatorów konferencji jest stworzenie katalogu doniosłych i mniej znanych głosów, stanowisk, opinii i argumentów w obrębie podejmowanych w ostatnim stuleciu dyskusji o strategiach, koncepcjach i prognozach geopolitycznych w Polsce i na świecie.

Termin: 21 września 2017 r. Godzina: 9.30-17.30 Miejsce: Ul. Bernardyńska 3 (Aula)

Zaprojektowanie strony
Oprogramowanie: Dark Red CMS